Super Bowl 2018: Justin Timberlake dał kapitalne SHOW [Miasto płonęło i to dosłownie]

O tym, że finał rozgrywek futbolu amerykańskiego, który co roku gromadzi przed telewizorami miliony Amerykanów to nie tylko sport, wiemy od dawna.

Wielkie widowisko muzyczne, które każdego roku na scenie finału amerykańskiego futbolu gromadzi największe gwiazdy muzyki pop. W 2018 roku główną gwiazdą tzw. „halftime show” został Justin Timberlake. Przerwa reklamowa w czasie Super Bowl to dla reklamodawców najdroższe 15 minut w telewizji i o nie również trzeba zadbać z perspektywy wielkiego SHOW.

Zobaczcie co przygotował JT poniżej? Choreografia no i wiele światowych, muzycznych hitów. Ciężko oderwać wzrok.

Super Bowl 2018: Justin Timberlake dał kapitalne SHOW [Miasto płonęło i to dosłownie]

Po wielkim finale Super Bowl 2018 mieszkańcy Filadelfii, których drużyna wygrała podczas święta futbolu amerykańskiego wpadli w euforię. Nie była to jednak radość jakiej chociażby życzyły sobie służby porządkowe. Wybuchły pożary, rozbrzmiały syreny alarmowe, płonęły kosze na śmieci, tłum przewracał napotkane na drodze samochody. Tłumy nie przepuszczały służb porządkowych do udzielania pomocy i gaszenia ognia no i ochrony miejsc, w których np. dochodziło do kradzieży.

Mówi się, że finał Super Bowl w najważniejszych momentach ogląda się w 70 proc. gospodarstw domowych w USA. W tym roku finał rozgrywany był w Minneapolis.

Justin Timberlake, dziesięciokrotny zwycięzca Grammy, czterokrotny zwycięzca statuetek Emmy i jeden z najbardziej cenionych artystów popowych na świecie, wydał swój czwarty studyjny album. „Man Of The Woods” to najbardziej ambitny album w karierze Justina Timberlake’a, zarówno pod względem brzmieniowym, jak i tekstowym. Justin połączył dźwięki tradycyjnego amerykańskiego rocka z inspiracjami artystami takimi jak The Neptunes, Timbaland, Chris Stapleton i Alicia Keys. Opowieść zawartą na płycie zainspirowała najbliższa rodzina artysty oraz droga, którą Justin przebył od rodzinnego Memphis do miejsca, w którym jest dzisiaj. Płytę promują utwory „Filthy”, „Supplies”, „Say Something” i „Man of the Woods”. Wraz z premierą albumu ukazał się teledysk do tego trzeciego.

Zobacz

Warto Wiedzieć!

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie. Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Wszystkie trzy solowe albumy artysty („Justified”, „FutureSex/LoveSounds” i „The 20/20 Experience”) zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek.

Justin Timberlake – Man of the Woods

Tracklista:

 1. Filthy
 2. Midnight Summer Jam
 3. Sauce
 4. Man of the Woods
 5. Higher Higher
 6. Wave
 7. Supplies
 8. Morning Light
 9. Say Something
 10. Hers (interlude)
 11. Flannel
 12. Montana
 13. Breeze Off the Pond
 14. Livin’ Off the Land
 15. The Hard Stuff
 16. Young Man

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed