UFC w Moskwie: Jan Błachowicz wygrywa przez ciasne duszenie [ Wielka klasa Polaka]

Jan Błachowicz (23-7) dusząc na gali UFC w Moskwie Nikitę Krylova wracającego po 2-letniej przerwie, kontynuuje swoją serię zwycięstw[4] w największej organizacji mieszanych sztuk walk na świecie, UFC i konsekwentnie zmierza po walkę o tytuł prestiżowej federacji.

„Cieszyński Książę” wygrał w drugiej rundzie pojedynku z dużym spokojem pracą u podstaw. 35-letni Polak odnotował 4 zwycięstwo z rzędu.

UFC w Moskwie: Jan Błachowicz udusił swojego rywala [ Wielka klasa Polaka]

Pojedynek nie zaczął się najlepiej dla Jana Błachowicza. Jego rywal już w 1 rundzie po chwilowej wymianie ciosów sprowadził walkę do parteru i tam starał się obijać Polaka. Trwało to mniej więcej połowę rundy, a w drugiej części udało się Polakowi przełamać złą passę, obszedł pozycję i zaczął punktować na swoją korzyść do końca rundy.

W drugiej rundzie starcie z „The Minerem” również przeniosło się za sprawą Polaka do parteru, gdzie Jan zaczął obijać rywala. Następnie nasz rodak wykorzystał zmęczenie i chwilę nieuwagi Krylova i zapiął mu ciasne duszenie przy którym musiał odklepać.