L’Oréal Men Expert. Adam Levine nowym ambasadorem linii kosmetyków dla mężczyzn [Szczegóły]

Marka właśnie ogłosiła, że nowym ambasadorem linii Hydra Energetic został Adam Levine. Jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utalentowanych artystów na świecie, wokalista zespołu Maroon 5 łączy w sobie wszystkie cechy nowoczesnego i aktywnego mężczyzny. Czyni to z niego idealnego partnera kosmetyków przeciw oznakom zmęczenia.

Adam Levine w każdej dziedzinie życia daje z siebie 110%. Niezależnie czy jest to boisko do koszykówki czy scena. Zawsze zdeterminowany, wolny i niepowstrzymany w działaniach. Te cechy sprawiają, że jest idealnym uosobieniem męskiej linii Hydra Energetic. Występując na wielu rockowych scenach na całym świecie, ten wokalista idealnie odzwierciedla misję L’Oréal Men Expert, której celem jest zwiększanie świadomości mężczyzn o codziennej pielęgnacji twarzy.

Adam Levine jest jednym z największych artystów muzycznych na świecie. Jako wokalista Maroon 5 jest ikoną, która dociera do wszystkich pokoleń. Jego nieograniczona energia na scenie czyni go świetnym ambasadorem, który ucieleśnia naszą wizję nowoczesnego mężczyzny Men Expert.  Z radością witamy go na pokładziedodaje Pierre-Emmanuel Angeloglou, L’Oréal Paris Global Brand President.

L’Oréal Men Expert. Adam Levine nowym ambasadorem linii kosmetyków dla mężczyzn [Szczegóły]

A co mówi nowy ambasador linii kosmetyków o współpracy z koncernem L’Oréal?

„Czuję się zaszczycony, że będę reprezentował markę L’Oréal Paris. Codzienna pielęgnacja jest dla mnie bardzo ważnym elementem dbania o siebie, a stanie się ambasadorem tej kampanii to świetny sposób, aby zachęcać innych do dbania o swoją skórę. – mówi o nowym doświadczeniu Adam Levine.

Warto Wiedzieć!

Wokalista na swoim koncie ma wiele platynowych albumów oraz 3 nagrody Grammy. Pomimo tego, wciąż nie zwalnia tempa. Wystarczy spojrzeć na liczbę jego fanów na Instagramie – 11,7 miliona obserwujących to nie przypadek.  Ten rodowity mieszkaniec Los Angeles jest doskonałym globalnym wzorcem męskiego ideału. Dżentelmen, buntownik, a zarazem ikona stylu.

Na co dzień jest oddanym mężem i ojcem, ale również spełnionym biznesmenem oraz świetnym wokalistą. Adam Levine jest doskonałym przykładem nowoczesnego mężczyzny, dla którego życie prywatne jest równie ważne jak życie zawodowe.  Poza gitarą oraz licznymi tatuażami Adam Levine znany jest ze swojego sarkastycznego poczucia humoru, ale również z wytrwałości oraz determinacji, dzięki czemu perfekcyjnie łączy życie rodzinne z wymagającymi trasami koncertowymi.

Źródło: Materiały prasowe

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed