FEN 24. Wieczorem jedna z najciekawszych gal mieszanych sztuk walk w stolicy Polski [Zapowiedź]

Dziś wieczorem na warszawskim Torwarze odbędzie się jedna z największych gal w historii organizacji Fight Exclusive Night. Będziemy świadkami dwóch walk o pas mistrzowski, a w klatce pokażą się największe gwiazdy . Zobacz zapowiedź gali FEN 24.

Od godziny 19.00, czekają na Was duże sportowe emocje. Każda z dziesięciu walk zapowiada się ciekawie i ma swoją historię. Prócz interesujących starć sportowych, obejrzymy również konfrontację raperów, tzw. freak fight. Konflikt w klatce postarają się wyjaśnić Gabriel Al-Sulwi (1-0, 1 KO), czyli „Arab” oraz Maciej Gnatowski (0-0), czyli „Wujek Samo Zło”.

W pojedynku kobiet starcie ze świata fitness i kulturystyki, a teraz także starcie kobiet trenujących MMA. Na Torwarze wystąpi Anita Bekus (1-0), która na co dzień trenuje w Shark Top Team w Łodzi. Jej przeciwniczką będzie Kamila Porczyk (3-0, 1 SUB).  Zobaczymy czy różnica wieku będzie kluczowa w tym pojedynku.

W walce wieczoru Arkadiusz Wrzosek skrzyżuje rękawice z Patrickiem Schmidem. Polak przygotowywał się m.in. w Barcelonie w słynnym klubie Artura Kyshenko. Ukrainiec to numer „1” w kategorii półśredniej wśród zawodników K-1.

FEN 24 – Karta walk:

+95 kg,K-1: Arkadiusz Wrzosek VS Patrick Schmid
77 kg, MMA: Andrzej Grzebyk VS Kamil Gniadek
88 kg, K-1: Radosław Paczuski VS Darren Anstey
120 kg MMA: Grzegorz Ciepliński VS Szymon Bajor
66 kg, MMA: Kamil Łebkowski VS Adrian Zieliński
84 kg, MMA: Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka
55 kg, MMA: Kamila Porczyk VS Anita Bekus
80 kg: Arab VS Wujek Samo Zło
80 kg, MMA: Marcin Krakowiak VS Mateusz Strzelczyk
70 kg, K-1: Robert Rajewski VS Michał Gęsiarz

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed