Bielenda: Prawidłowa Opalenizna

Nie możemy wam obiecać 40stopniowego upału rodem z najpiękniejszych meksykańskich plaż, ale możemy poszukać na rynku kosmetycznym produktów, które naszym zdaniem pomogą wam w utworzeniu pięknej opalenizny i dodatkowo dobrze nawilżą waszą skórę.

Wybierzcie zatem coś dla siebie.

OpalanieBielenda Argan Bronzer arganowy koncentrat brązujący (2)

  1. Zacznijmy od twarzy, która jest bardzo wrażliwa na promienie słoneczne. Dlatego warto nakładać na nią kremy z wyższymi filtrami. Efekt ładnie opalonej cery zapewni Arganowy koncentrat brązujący. Wystarczy stosować go kilka dni przed wyjazdem. Można w ten sposób stopniować odcień opalenizny. Olejek jest lekki, szybko się wchłania. Ma bardzo przyjemny zapach. Polecane jest dodawanie 2-3 kropli koncentratu do codziennej dawki kremów z linii Bielenda ARGAN + MAKADAMIA + MARULA. Unikatowa kombinacja składników aktywnych przywraca skórze witalność i właściwy poziom nawilżenia.Bielenda Golden Oils brązujące masło do ciała (2)
  2.  Do ciała Bielenda stworzyła kilka nowych produktów, między innymi Ultra nawilżające brązujące masło do ciała z linii Golden Oils. Nadaje skórze odcień pięknej, naturalnej opalenizny i złotego kolorytu. Bogata, nawilżająca formuła bazuje na połączeniu odżywczych i natłuszczających właściwości szlachetnych olejów: makadamia, marula i kukui.
  3. Nowością są także pianki brązujące Magic Bronze do dwóch karnacji – jasnej i śniadej. Pianki już w trakcie aplikacji nadają skórze bardzo deliBielenda Magic Bronze pianka do ciała jasna karnacjakatnego, złotego kolorytu, który zostaje wzmocniony w ciągu 3-5 godzin po zastosowaniu. Ich delikatna formuła idealnie rozprowadza się po całym ciele, pozwalając na dokładną i równomierną aplikację. Niewielką ilość pianki (2-3 dozy) należy nałożyć na dłonie i równomiernie rozprowadzić na obszarze, gdzie chcemy uzyskać efekt opalenizny. Przed aplikacją zaleca się wykonanie peelingu, zwłaszcza łokci i kolan lub nawilżenie ich balsamem do ciała. Po aplikacji trzeba dokładnie umyć dłonie.Bielenda Magic Bronze Brązująca chusteczka do całego ciała
  4. Ciekawą propozycją jest także brązująca chusteczka do ciała. Innowacyjna formuła oparta na wyciągu z orzecha włoskiego i ekstraktu z bursztynu pozwala w bezpieczny i przyjazny dla skóry sposób uzyskać efekt złotego kolorytu. Forma produktu ułatwia równomierną i komfortową aplikację. Chusteczką należy równomiernie przetrzeć osuszoną wcześniej skórę. Aby uzyskać intensywny odcień opalenizny czynność można powtórzyć po około 3 godzinach. Dla utrzymania efektu warto stosować zabieg co 2-3 dni.

Pojemność i ceny produktów:

Argan Bronzer
Pojemność: 15ml, cena ok 22zł

Golden Oils ultra nawilżające brązujące masło do ciała

Pojemność: 200ml, Cena: ok 16zł

Magic Bronze Brązująca pianka do ciała – jasna karnacja lub śniada

Pojemność: 150ml, Cena: 22zł

Magic Bronze Brązująca chusteczka do całego ciała

Cena: ok 2zł

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed