KONKURS: PIĘKNO JEST W TOBIE

Dzień Mamy w Polsce obchodzony jest 26 maja.

Początek wielkiej miłości rozpoczyna się w jej łonie i po urodzeniu tworzy nierozerwalną więź.

W każdym kraju na świecie to święto budzi wielkie emocje i traktowane jest w zupełnie inny sposób. W USA jest to święto państwowe, a w Mongolii obchodzą świętują ten dzień aż dwa razy w roku, a właściwie powinniśmy każdego dnia prosić o zdrowie dla nich i siłę przy wychowywaniu potomstwa.

U nas to święto ma 92lata, bo właściwie to po raz pierwszy świętowano w Krakowie w 1923roku. Co do symboliki tego dnia jest to dzień wręczania kwiatów, słodkości i innych upominków świadczących o naszym szacunku i miłości.

FB

Co do różnorodności form obchodzenia tego święta np. w Jugosławii popularny jest zwyczaj zwany „łóżkowym więzieniem”. Dzieci nie wypuszczają swoich mam z łózka, jeżeli nie dostana od nich słodyczy. W zamian za to pomagają im w domowych obowiązkach, tak by mogły wypoczywać.

Poznajcie produkty, które chcemy wam zaprezentować w konkursie.

Poznajcie produkty, które chcemy wam zaprezentować w konkursie.

Będę one również starannie przekazywane dla was w naszych wszystkich aktywnościach oraz w konkursie z okazji Dnia Mamy.

  1. Wejdź na fanpage Żyjesz.pl na facebooku i polub profil(dodatkowy + za obserwowanie na Instagramie @Zyjeszpl)
  2. Polub konkursowy post na stronie i fanpagu:
  3. KONKURS: „PIĘKNO JEST W TOBIE”

  4. Poniżej znajdują się dwie grafiki z produktami,  a w dziale Urody znajdziecie bardzo szczegółowo opisany każdy z produktów w dwóch artykułach opatrzonych nazwą: „Poznaj kosmetyk:Piękno jest w Tobie cz I i cz II”
  5. Wystarczy, że wybierzesz swój ulubiony produkt z grafik załączonych w tym artykule lub wybierzesz ten, który chciałabyś/chciałbyś otrzymać i zostawisz na dole w komentarzu na stronie Żyjesz.pl, na naszym fanpejdżu w poście konkursowym lub też prześlesz na e-maila: redakcja@zyjesz.pl ( tekst, grafiki, video, mp3) uzasadniając w danej formie dlaczego to właśnie ten kosmetyk wybrałaś/-eś , a my wybierzemy najciekawsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi.
  6. Pamiętajcie!!! Swoje odpowiedzi zostawiajcie w artykule konkursowym KONKURS: „PIĘKNO JEST W TOBIE” oraz pod postem konkursowym na naszym fanpejdźu Żyjesz.pl na facebooku. Macie również do dyspozycji naszego e-maila. Im więcej, kreatywniej tym lepiej.
  7. Wyróżnimy od 3 do 5 osób w zależności od Waszego zaangażowania w konkursie
  8. W puli konkursowej produkty o wartości 1200zł.
  9. Konkurs trwa do północy 29 maja.
  10. Laureatów ogłosimy w sobotę( 30 V 2015) do godziny 12 na naszym fanpejdżu Żyjesz.pl na facebooku.

Zapraszamy do wspólnej zabawy:)

Powodzenia!!!

Razem kreujemy SUKCES

ffdfdffd

Original Source Lemon&Chilliff

 INSTA

 

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed