Arozzi: fotel dla graczy

SPRAWDŹ FOTEL DLA GRACZA

0032

Zapaleni gracze często spędzają długie godziny nad ulubionymi tytułami. Często zdarza się jednak, że w przyjemnej rozgrywce przeszkadzają im niewygodne krzesła, zmuszające ich do regularnej zmiany pozycji. Warto zadbać więc o swoją postawę sięgając po sprawdzone rozwiązania – jednym z nich jest gamingowy fotel Arozzi Mugello, który na polski rynek trafił dzięki firmie Impakt.

Fotel Arozzi Mugello, dzięki swojemu ergonomicznemu kształtowi, dba o naszą postawę podczas gry, a ponadto dostarcza wszystkiego, czego potrzeba do zwycięstwa. Sprawdzi się, niezależnie od tego czy siedzisz nad swoim ulubionym FPS’em, pogrywasz z kolegami w grę MMO, czy jesteś w trakcie maratonu programowania.

Mugello oferuje regulację wysokości podłokietników oraz fotela wykorzystując do tego sprężynę gazową, pozwalającą na maksymalne obciążenie do 120 kg. Wyściełane podłokietniki, siedzisko i oparcie z funkcją blokady, czynią Mugello niezwykle wygodnym fotelem, przy którym nie trzeba dłużej obawiać się o swoje zdrowie.

Szkielet fotela został pokryty skórą ekologiczną, dzięki czemu łatwo można go utrzymać w czystości. Profilowane oparcie i otwór wentylacyjny w okolicach szyi zapewniają dodatkowy komfort. Dla pełnej stabilności fotel umieszczono na pięciu podwójnych kółkach, które jednocześnie ułatwiają przemieszczanie się.

0061

Specyfikacja produktu:

– Grube, wyściełane podłokietniki, siedzisko i oparcie;
– Ergonomiczny kształt dla wielogodzinnego użytkowania;
– Obicie ze skóry ekologicznej dla łatwiejszego czyszczenia;
– Obrót fotela o 360 stopni;
– Regulowane podłokietniki;
– Regulacja wysokości fotela dzięki sprężynie gazowej pozwalającej na obciążenie do 120 kg;
– Uchylny fotel z funkcją blokady (blokada działa w położeniu pionowym);
– Lekka konstrukcja ułatwiająca przemieszczanie;
– Pięć podwójnych kółek dla pełnej stabilności.

Cena:799 zł.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed