Tomek P. Chenczke „Browar”: Jak powinno wyglądać życie?

GLOBALNY PUNKT WYJŚCIA

Jeśli chcesz spojrzeć z innej perspektywy…wyjedź z kraju! Wrócisz z nowymi pomysłami i być może rzucisz prace. Czy będzie to dobra decyzja okaże się po latach, ale zawsze możesz mieć tą świadomość, że żyje Ci się lepiej i jesteś szczęśliwy.

Autor książki zetknął się z wieloma dziedzinami. Amerykański doktor prawa, pracownik korporacji, mógł też obserwować świat wielkiej polityki. Na samym końcu rzucił wszystko i zajął się pisaniem przy okazji zwiedzając większość zakątków Europy, widzieli go tez w Australii…

Thriller prawno- finansowy, w którym zauważysz, że nic nie jest czarno-białe. A sprawiedliwy nie zawsze jest dobry. browar

Co łączy zatem wielomilionową międzynarodową transakcję ze śmiercią młodej modelki, agresywnymi działaniami organizacji feministycznej i seksualnym szantażem wymierzonym w wysoko postawionych urzędników? Warszawski prokurator, Bożydar Wąsik, usiłuje połączyć pozornie przypadkowe zdarzenia, Jego nieoczekiwanym sprzymierzeńcem staje się były prawnik korporacyjny, a obecnie balansujący na granicy alkoholizmu nieudany dziennikarz. Ich niezależne śledztwa ujawniają, że sprawiedliwość ma wiele twarzy. A morderstwo może być jedną z nich.

Wielkie pieniądze, jeszcze większe ambicje, determinacja i poczucie winy zmuszają bohaterów do odkrycia prawdy o sobie i swoim człowieczeństwie…lub jego braku.

[divider]WARTO WIEDZIEĆ[/divider]

Autor: Tomek P.Chenczke

Tytuł: Browar

Wydawnictwo: Wielka Litera

liczba stron:477

Cena:39,99zł

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed