Indios Bravos kończy karierę! 6 grudnia ostatni koncert w Stodole

Pożegnanie Indios Bravos!

To będzie wyjątkowo ważna noc dla wszystkich fanów grupy Indios Bravos. Założona prawie 18 lat temu formacja grająca mieszankę rocka, reggae i bluesa, po osiągnięciu wieku pełnej dojrzałości żegna się ze sceną muzyczną. Najbardziej znaną postacią w Indios Bravos jest Piotr Banach, ex-gitarzysta zespołu Hey, który wraz z kolegami z zespołu i z pomocą Kuby Wojewódzkiego wydał swój pierwszy album w 1999 roku.

Posłuchajcie:

Od tego czasu Indios Bravos podtrzymywało wysoką pozycję na rynku wykonawców reggae, m.in. dzięki kolejnym czterem albumom studyjnym, ale także, a może przede wszystkim, płycie koncertowej On Stage i DVD zarejestrowanym podczas koncertu w 2006 roku na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Warto nadmienić, że rok później Indios Bravos zostało nagrodzone statuetką Złotego Bączka i po raz kolejny wystąpiło na tym wyjątkowym festiwalu.

Czy tej wspomnianej wyjątkowo ważnej nocy usłyszymy Wyjątkowo ważną? A może Czas spełnienia? Pom pom? Lubię to? A kiedy dnia pewnego? Jedno jest pewne – na rynku blues rockowym to zejście ze sceny będzie dużą zmianą, więc warto ten ostatni raz spotkać się z Indios Bravos, które z pewnością zabierze nas 6 grudnia w podróż po najbardziej znaczących momentach swojej historii.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares