Justin Bieber w Polsce. Fani zachwyceni [Dziękujemy]

Justin-Bieber

Justin Bieber wystąpił na Tauron Arenie w Krakowie. 23 ciężarówki, 11 tour busów, 5 vanów i 16 pomieszczeń do dyspozycji artysty oraz jego ekipy – te liczby najlepiej obrazują rozmach produkcyjny koncertu Kanadyjczyka o którym wspominał na konferencji prasowej jeszcze przed koncertem członek zarządu Prestige MJM, Janusz Stefański, organizatora koncertu w Krakowie.

Bieber odwiedził Polskę w ramach trasy promującej jego najnowszy album „Purpose”. Nie zabrakło najpopularniejszych piosenek młodego artysty no i zaskoczeń, tym razem bardzo pozytywnych.

 Kocham Was

Było kilka momentów, które polscy fani z pewnością długo będą wspominać. Gdy Justin Bieber postanowił dowiedzieć się jak to jest w Polsce kochać ludzi i jak się to po polsku wymawia, fani oszaleli z radości. Pozdrowił wszystkich w Tauron Arenie słowami „Kocham Was”.

Był też moment poznania młodej fanki z Polski o imieniu Tosia, która z pewnością nie zapomni tego do końca swojego życia. A wszystko obejrzycie w poniższym filmie nagranym przez fanów:

Jedno jest pewne! Artysta dał z siebie wszystko na koncercie o czym mają świadczyć łzy, które miał uronić zaraz po zakończeniu show w busie, którym odjechał na hotelu.

Do zobaczenia Justin

 Obserwujcie nas na Instagramie i Facebooku Żyjesz.pl. Oglądajcie na Snapchacie Zyjeszpl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed