Under Armour: Wiosna-Lato 2017 [Nowa kolekcja]

160926_MistyCopeland_SS17_S

Żegnajcie na zawsze bawełniane koszulki o nie określonym kolorze i wyciągniętym praniem kształcie! To już przeżytek, podobnie jak myślenie o aktywności fizycznej wyłącznie w kategorii spalania tkanki tłuszczowej.

Dziś trening jest stylem życia, którego demonstracją jest właściwy ubiór i akcesoria. Tylko, co znaczy „właściwy”? Under Armour podpowiada, że chodzi o „Athlete Intellinegce” – inteligentne technologie, które sprawdzą się w biegu,  na siłowni i… na co dzień!

Fashletes – współczesne atletki

161028_Run_SS17_JM_Card_05_

Dzisiaj kobiety na strój sportowy patrzą wielowymiarowo: chcą różnorodności i efektów, chcą pokazywać swoją siłę oraz piękno. Takie są właśnie fashletes –  kobiety, które budują swoją mistrzowską formę nie tylko w jednej dyscyplinie i są świadome miksowania stylów zarówno w modzie, jak i sporcie, i to bez względu na stopień zaawansowania. Dlatego też do współpracy marka Under Armour zaprosiła prawdziwe Fashletki, takie jak: mistrzyni w boksie – Mikaela Mayer, mistrzyni piłki nożnej dla kobiet – Kelley O’Hara, czy pierwsza czarnoskóra primabalerina – Misty Copeland. Wybór pozornie zaskakujący, ale bynajmniej nieprzypadkowy! To one są uosobieniem kobiet multidyscyplinarnych, silnych i łamiących schematy postrzegania kobiet w sporcie.

Z myślą o takich fashletkach marka Under Armour przygotowała kolekcję, w której każdy detal został dopracowany, zarówno technologicznie, jak i designersko. W jej skład wchodzą kompletne zestawy treningowe, łącznie ze stanikami o 3-stopniowym systemie wsparcia, obuwie przeznaczone do różnych form aktywności, a na szerokiej gamie akcesoriów, kończąc.

Athlete Intelligence –  prawdziwa siła AI

ANTHONY_JOSHUA_UA_card_7_jm

Zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, Under Armour przygotowało nowe rozwiązania technologiczne, które rzeczywiście działają! W amerykańskich laboratoriach marki powstały w pełni inteligentne tkaniny, struktury materiałów a nawet włókna, które mają nie tylko zdobić, ale rzeczywiście pomagać wznieść się na wyżyny sportowych możliwości.

Tożsamość Thredaborne’a

160928_MikaelaMayer_SS17_5

Under Armour zasłynęła w świecie sportu, tworząc 20 lat temu idealny t-shirt treningowy: szybkoschnący, dopasowany, będący skuteczną alternatywą dla bawełnianych koszulek. Dziś marka zrobiła kolejny krok milowy, opracowując technologię Threadborne opartą na opatentowanej metodzie łączenia przędzy i mikro włókien. Dzięki temu, tkaniny są jeszcze bardziej miękkie i trwalsze, o maksymalnie spotęgowanym stopniu schnięcia i oddychalności, i to bez wspomagania spandexu (elastanu), tak powszechnie wykorzystywanego sztucznego włókna (które nie odprowadza wody i jest nieprzyjazne dla środowiska).

Threadborne stanowi innowacyjną technologię, która łączy specjalistyczne właściwości włókien, aby dostarczyć produkt o maksymalnej wydajności. Za sprawą splotu o nazwie Para, bardzo wytrzymałe włókna Dyneema zostały wykorzystane do produkcji obuwia biegowego.

Dzięki temu modele Gemini 3 oraz Speedchain wyróżniają się płaskimi szwami i kompresją dla doskonałego dopasowania, a także lekkością idącą w parze z wytrzymałością dla komfortu stopy biegacza. Z kolei wężowaty splot MicroThread wykorzystano w koszulkach dla biegaczy, aby dostarczyć najwyższy poziom elastyczności i oddychalności bez ryzyka zatrzymania wody, przy równoczesnym zachowaniu ultralekkiej struktury. Bezszwowa konstrukcja Seamless wykorzystana w koszulkach treningowych i biegowych zapewnia trwałe dopasowanie (bez ryzyka utraty kształtu), wentylację w strategicznych punktach kroju oraz szybkie tempo schnięcia.

160928_MikaelaMayer_SS17_2

Struktura włókna o nazwie Siro, wykorzystana w koszulkach, zapewnia ultralekką konstrukcję przy jednoczesnym zachowaniu szybkiego czasu schnięcia bez uczucia przywierania materiału do skóry. Za sprawą technologii Threadborne materiały wykorzystane w nowej kolekcji pracują  z pełną precyzją w zgodzie z ruchami sportowca.

Warto Wiedzieć!

Wszystkie produkty marki Under Armour możecie znaleźć tutaj

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed