KSW 39: Kibice dali wyraz niezadowoleniu. Nie chodzi tylko o gwizdy [Wyniki]

Fot. KSW

Na PGE Narodowym odbyła się 39 gala federacji KSW. Wielkie oczekiwania co do gali na której według początkowych szacunków zgromadziło się blisko 58 tysięcy fanów mieszanych sztuk walk. Niestety nie wszystko się udało.

Oprócz bardzo żenującej sytuacji na sam koniec gali, gdzie po walce Borysa Mańkowskiego z Mamedem Khalidovem rozległy się gwizdy na Stadionie Narodowym w stronę czeczeńskiego zawodnika z polskim obywatelstwem, kibice dają wyraz niezadowoleniu na jakość wykupywanych transmisji w systemie PPV. Według wielu fanów mieszanych sztuk walk, federacja KSW powinna zwrócić pieniądze za wykupiony sygnał. W ich ocenie nie tylko transmisja nie oddawała jakości obrazu, ale również zawieszała się i usuwała.

Transmisja w Ipli z gali KSW 39: Colosseum, która odbyła się w sobotę wieczorem na stadionie PGE Narodowym, była realizowana w systemie pay per view – dostęp kosztował 40 zł. W podobnej cenie można było ją wykupić u operatorów kablowych UPC Polska, Multimedia Polska, Toya i Vectra oraz w Cyfrowym Polsacie. Zaraz po starcie gali o godz. 19 na Facebooku i Twitterze zaczęły pojawiać się wpisy internautów informujące, że mimo wykupionego dostępu nie mogą oglądać transmisji.

twitter
Źródło: Twitter
Twitter
Źródło:Twitter
twitter
Źródło:Twitter

KSW nie widzi swojej winy

Problemu nie widzi natomiast federacja KSW. Jeden z właścicieli federacji, Martin Lewandowski stwierdził, że za słabą jakość transmisji i brak sygnału odpowiedzialny jest sprzęt użytkowników.

WYNIKI KSW 39

82 kg: Mamed Chalidow pokonał Borysa Mańkowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.

120 kg: Mariusz Pudzianowski pokonał Tyberiusza Kowalczyka przez TKO (rezygnacja z walki – poddanie po ciosie łokciem) w 2. rundzie (walka trwała 7 min. 50 sek.).

Open: Popek Monster pokonał Roberta Burneikę przez TKO (rezygnacja z walki – poddanie po ciosach) w 1. rundzie (0:45 sek.).

120 kg: Marcin Różalski pokonał Fernando Rodriguesa Juniora przez TKO (prawy sierpowy) w 1. rundzie (0:16) i zdobył mistrzowski pas KSW kategorii ciężkiej, który od razu wakował.

93 kg: Tomasz Narkun pokonał Marcin Wójcika przez poddanie (trójkąt nogami) w 1. rundzie (4:59) i obronił mistrzowski pas KSW kategorii półciężkiej.

93 kg: Łukasz Jurkowski pokonał Rameau Skoudjou przez niejednogłośną decyzję sędziów (29-28, 28-29, 29-28).

70 kg: Mateusz Gamrot pokonał Normana Parke’a przez jednogłośną decyzję sędziów i obronił mistrzowski pas KSW kategorii lekkiej.

66 kg: Kleber Koike Erbst pokonał Marcina Wrzoska przez jednogłośną decyzję sędziów i został mistrzem KSW kategorii piórkowej.

120 kg: Michał Andryszak pokonał Michała Kitę przez poddanie (anakonda) w 1. rundzie (1:14).

84 kg: Damian Janikowski pokonał Julio Gerrardo Gallegosa przez TKO (kolano + ciosy) w 1. rundzie (1:26).

57 kg: Ariane Lipski pokonała Diane Belbite przez poddanie (balacha) w 1. rundzie (4:52) i została mistrzynią KSW kategorii muszej.

 

Źródło: KSW\Twitter\Żyjesz.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed