Justin Timberlake: „Man of the Woods” nowym albumem artysty [Znamy datę premiery]

Trochę już o nowym albumie Justina Timberlake’a słyszeliśmy, ale zarówno nazwy utworów jak i cała linia melodyczna pozostawała w sferze domysłów i wyobrażeń.

Niewątpliwie dłuższa przerwa [sądziliśmy, że po „The 20/20 Experience” wyjdzie bardzo szybko kolejny album] rozpala zmysły fanów twórczości artysty. Jeden z ostatnich wydanych albumów JT doczekał się trasy koncertowej podczas której Justin również odwiedził nasz kraj, a relację z tego koncertu możecie przeczytać w dziale Kultury Żyjesz.pl tutaj

Aktor, muzyk młodego pokolenia zakończył trasę koncertową i poświęcił się rodzinie. Razem z żoną, amerykańską aktorką i modelką, Jessicą Biel doczekał się narodzin syna.

Co o nowej produkcji mówi autor:

Ten album został zainspirowany przez mojego syna, moją żonę, moją rodzinę, ale także bardziej niż jakikolwiek album, jaki w życiu napisałem, przez to skąd pochodzę – dodając, że jest to dla niego bardzo osobisty materiał.

Jesteście ciekawi jak brzmi nowy album Justina Timberlake’a? Posłuchajcie w wideo poniżej:

Zapowiedź „Man of the Woods”

 

W najbliższy piątek, 5 stycznia swoją premierą będzie miał pierwszy singiel z nowej płyty, zaś album „Man of the Woods” na półkach sklepowych pojawi się 2 lutego.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed