Jay-Z i Beyonce wystąpią w Warszawie! [Znamy datę i ceny biletów]

Jay-Z i Beyonce w Polsce jeszcze w 2018 roku – taka informacją przywitała nas agencja koncertowa Live Nation Polska w dniu wczorajszym.

Nie minął miesiąc od informacji, że na Narodowym wystąpią The Rolling Stones, a polscy melomani mają kolejne powody do świętowania. Dziś swój przyjazd do Warszawy oficjalnie potwierdziła najgorętsza para R’n’B na świecie – Beyonce i Jay-Z.

Koncert jednej z najbardziej wpływowych muzycznie pary na świecie odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Sprawdź datę i cenę biletów koncertu Beyonce i Jay-Z w Polsce

Beyonce i Jay-Z w Polsce wystąpią na PGE Narodowym 30 czerwca. Popularna para w ramach światowej trasy o nazwie OTR II wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym.  Bilety i pakiety VIP trafią do sprzedaży już wkrótce. Ile kosztują wejściówki na jedyny koncert Beyonce i Jay-Z w Polsce? Kwota nie jest porażająca.

Beyonce i Jay-Z w Polsce – informacje o biletach

Kiedy startuje sprzedaż biletów na koncert Beyonce i Jay-Z?

Zgodnie z zapowiedziami wejściówki pojawią się w przedsprzedaży 19 marca o godzinie 10:00. Z tej puli biletów  będą mogli skorzystać jedynie użytkownicy platformy Tidal oraz klienci Citi Handlowy (ci jednak dopiero od godziny 12:00).

Ogólnodostępna przedsprzedaż na stronie organizatora, Live Nation Polska, rozpocznie się z kolei 22 marca o godz. 9:00. Regularna sprzedaż rozpoczyna się natomiast 23 marca, o godz. 10:00. Ceny biletów na koncert Beyonce i Jay-Z rozpoczynają się już od 82 zł!

Za najdroższe wejściówki trzeba będzie zapłacić jedynie 550 zł. Dokładne ceny wejściówek na konkretne sektory poznamy za tydzień, w poniedziałek.

W sprzedaży dostępne są też pakiety VIP. Ceny takiej przyjemności rozpoczynają się od 825 zł, a kończą na 3564 zł. Na razie nie wiadomo, czy jakikolwiek pakiet będzie zawierał meet&greet, czyli możliwość spotkania z artystami.

Źródło: Live Nation\Żyjesz.pl

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed