„NotORDINARYgirl”. Joanna Jóźwik, Justyna Święty-Ersetic … w odważnej sesji do kalendarza [Zapowiedź]

Już jutro premiera wyjątkowego kalendarza „NotOrdinaryGirl”. Gwiazdy polskiej lekkoatletyki skorzystały z zaproszenia utalentowanej Aleksandry Szmigiel [Running Creatives] i zapozowały. Jak wyszło? Efekty wkrótce.

 

Dziewczyny na zdjęciach to m.in. Joanna Jóźwik – brązowa medalistka mistrzostw Europy w Zurichu, Angelika Cichocka – mistrzyni Europy z Amsterdamu, Justyna Święty Ersetic – mistrzyni Europy na 400m indywidualnie i w sztafecie oraz mistrzyni Polski na 200m z 2017r. Anna Kiełbasińska.

NotORDINARYgirl. Co gwiazdy sportu mówiły o tej inicjatywie?

Jestem bardzo podekscytowana, że w końcu mogę uchylić Wam rąbek tajemnicy.
Gdy dostałam zaproszenie od @runningcreatives do „(not)ordinary girl”, poczułam ekscytacje i duże zadowolenie, że Ola zechciała włączyć mnie w ten projekt wśród tylu znakomitych polskich lekkoatletek i wspaniałych kobiet. Nigdy wcześniej nie miałam okazji brać udziału w czymś takim – mówiła Anna Kiełbasińska.

Nigdy wcześniej też nie pozowałam tak, aby pokazać swoje ciało i emocje naraz. Nie było to łatwe wyzwanie, ale pozytywne emocje związane z całym pomysłem pozwoliły mi się wyluzować i zrobić to tak, aby było prawdziwe i naturalne. Przynajmniej taki był zamiar. Zresztą, zobaczycie efekty już niebawem! – zakończyła lekkoatletka.


Wiedząc, jaki jest cel sesji nie miałam problemu, aby się przełamać. Z dziewczynami pokazujemy piękno sportowego ciała i Ola zrobiła to doskonale. Współpraca z Olą to czysta przyjemność! Jej obiektyw na najważniejszych imprezach, ale również często na codziennych treningach sprawiła, że potrafię jej w zupełności zaufać  – dodała Joanna Jóźwik.

Premiera kalendarza została zapowiedziana na 30 listopada.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed