Lady Gaga. „Shallow” to wyjątkowy przekaz od kobiet. Chcą, by ich słuchano [Posłuchaj raz jeszcze]

„Shallow” to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych utworów z soundtracku do filmu „Narodziny gwiazdy”. Jak wyjaśnia Lady Gaga, piosenka zawiera kluczowy przekaz: pokazuje, jak ważne jest, by słuchać tego, co kobiety mają do powiedzenia.

fot. Materiały prasowe Universal Music Polska
„Shallow” to rozmowa pomiędzy mężczyzną i kobietą. On naprawdę jej słucha. Myślę, że w dzisiejszych czasach to bardzo ważna kwestia. Kobiety chcą, by ich słuchano.Lady Gaga

Lady Gaga. „Shallow” to wyjątkowy przekaz od kobiet. Chcą, by ich słuchano [Posłuchaj raz jeszcze]

Lady Gaga i Bradley Cooper zagrali w filmie Narodziny Gwiazdy. To czwarty z kolei remake znanego musicalu z 1937 roku. Aktorzy zagrali w filmie oraz stworzyli soundtrack do produkcji. To właśnie ze ścieżki dźwiękowej do filmu pochodzi piosenka Shallow, która ma już prawie 137 milionów wyświetleń na YouTube.

Soundtrack do filmu „Narodziny gwiazdy” bije rekordy popularności na całym świecie, trafiając na czołówki list przebojów. „Shallow” dotarło do 5. miejsca zestawienia Billboard Hot 100. Film zbiera rewelacyjne recenzje, również w polskich mediach. Obraz trafił do kin 2 listopada, a w weekend otwarcia „Narodziny gwiazdy” obejrzało aż 75 tysięcy polskich widzów, co dało tytułowi 3. miejsce w krajowym box office. Ścieżka dźwiękowa z piosenkami śpiewanymi przez Lady Gagę i Bradleya Coopera jest dostępna w sklepach oraz serwisach cyfrowych.

Nie chcesz przegapić aktualności? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie i Facebooku. Oglądaj nas na Snapchacie Zyjeszpl oraz na Instastory.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed