ASICS FrontRunner. Rozpoczęły się poszukiwania 120 nowych ambasadorów ruchu [Zgłoś się]

Otwarta dla wszystkich, bez względu na wiek, kolor skóry czy wyznanie – społeczność ASICS FrontRunner liczy około 600 członków w ponad 30 krajach, w tym od 2015 r. także w Polsce. Teraz po 9 latach od powstania, powiększy się jeszcze bardziej. Zrekrutuje kolejnych 120 nowych członków, co sprawi, że grupa ta będzie liczyć już ponad 700 biegaczy!

Projekt, który rozpoczął się w roku 2010 r., dąży do tego, by poruszyć świat poprzez biegową pasję. Biegacze początkujący oraz topowi atleci tworzą wyjątkowy kolektyw promujący filozofię ASICS „W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch” (Anima Sana In Corpore Sano).

Szwedzka triathlonistka Lisa Nordén, zdobywczyni srebrnego medalu Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku, jedna z wielu topowych lekkoatletek powiedziała:

Naprawdę kocham to, że wszyscy mamy tę samą pasję do biegania. Możemy być na różnych poziomach, ale nasza miłość do ruchu jest taka sama. Inspirację czerpię z przynależności do zespołu ASICS FrontRunner.

Czym jest projekt ASICS FrontRunner?

Fot. Materiały prasowe Asics

Siedem reprezentantek zespołu ASICS FrontRunner, z siedmiu różnych krajów postanowiło podjąć wyzwanie „Coast to Coast” i przebiec w ciągu czterech dni, dystans 4 maratonów z wybrzeża Dubaju do Wybrzeża Omanu. Te 180 km idealnie przedstawia charakter społeczności ASICS FrontRunner.

Już 17 lutego będzie można prześledzić tę przygodę. Film dokumentalny z bliska pokazuje każdy etap ekspedycji, od każdego bolącego odcisku, po wyczerpujące z energii piaszczyste wydmy.

Swoje zgłoszenia do teamu 120 nowych ambasadorów ASICS FrontRunner można już składać tutaj i zostaną zamknięte 3 marca.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed