Oscary 2019. Oto nominowane utwory z filmów w kategorii „Najlepsza Piosenka” [POSŁUCHAJ]

Już nawet nie dni, a godziny dzielą nas od przyznania najważniejszych nagród w światowej kinematografii, Oscarów. Posłuchajcie przed galą utworów z filmów nominowanych w kategorii „Najlepsza Muzyka” i sami zdecydujcie, która jest najlepsza!

Z 24 kategorii, w których przyznawane są w tym roku statuetki, jedną z głośniejszych i miłych dla ucha jest ta, która obdaruje najpiękniejszy utwór filmowy. W tym roku pięć utworów dostało szansę zdobycia tej nagrody.  Posłuchajcie ich wszystkich i sami zdecydujcie, która zasługuje na Oscara.

Oscary 2019. Narodziny Gwiazdy „Shallow”

Podczas 91. edycji rozdania Oscarów Lady Gaga i Bradley Cooper zgodzili się wykonać utwór „Shallow” i warto dodać, że jest to zdecydowany faworyt w tej kategorii. „Shallow” to piosenka z filmu „Narodziny Gwiazdy”, który również jest nominowany w siedmiu innych kategoriach.

Oscary 2019.  Czarna Pantera „All the Stars”

Piosenka zaadoptowana na potrzeby filmu „Czarna Pantera” jest wielkim hitem, ale tym razem chyba w rywalizacji z „Shallow” nie ma szans. „All the Stars” to piosenka śpiewana przez dwójkę artystów: SZA i Kendricka Lamara i patrząc na odtworzenia na platformie Youtube ma dwa razy mniej odsłon niż utwór Lady Gagi. W tym przypadku ma to chyba jednak znaczenie i odzwierciedla głosy na dane utwory. Nominacja też jest dużym sukcesem.

Oscary 2019. RBG „I’ll Fight”

Bardzo ciekawy utwór w wykonaniu wybitnej piosenkarki Jennifer Hudson nie ma większych szans na Oscara, ale bardzo chętnie posłuchamy do czego i Was zachęcamy.

Oscary 2019. Mary Poppins powraca „The Place Where Lost Things Go”

36-letnia Brytyjka, Emily Blunt w filmie zaśpiewała ten utwór. Ma on również wybrzmieć na gali oscarowej. Kto go zaśpiewa. Nie wiadomo… Co do szans na statuetkę, nie wróżymy.

Oscary 2019. Ballada o Busterze Scruggsie „When a Cowboy Trades His Spurs For Wings”

W polskich kinach na próżno szukać tego tytułu. Bracia Coen sprzedali prawa dla Netflixa i tam możecie szukać tego tytułu. To jedyna piosenka Country nominowana do Oscara.

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares