Walentynkowa akcja Zoo: Nazwij karalucha imieniem byłego/byłej [Możesz się wreszcie zrehabilitować]

Za kilka dni „Święto Zakochanych” czyli Walentynki.  Pracownicy ZOO Hemsley Conservation Centre w hrabstwie Kent w Wielkiej Brytanii wpadli na niezły pomysł.

Z okazji zbliżających się Walentynek w ogrodzie zoologicznym zostanie zorganizowana nietypowa akcja. Zakochane pary, które wybiorą się na romantyczny spacer (średnio pomysłowe) do ZOO, spędzając ten dzień zwyczajnie, ok. Brytyjskie ZOO skierowało również zaproszenia do singli, inne zaproszenia. Da im możliwość nazwania karaluchów  zamieszkujących tamtejsze terraria imieniem swojego byłego lub byłej. Ale to nie wszystko!

Walentynkowa akcji Zoo: Nazwij karalucha imieniem byłego/byłej [Możesz się wreszcie zrehabilitować]

Aby nazwać karalucha tak, jak miał na imię nasz eks, należy uiścić symboliczną opłatę 1,5 funta. A cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na potrzeby związane z utrzymaniem ogrodu Hemsley Conservation Centre. Ponadto, każde nadane karaluchowi imię, będzie wyświetlało się przed wejściem do budynku, w którym znajdują się terraria. I mamy dla Was świetną wiadomość – inicjatywa dostępna online, więc wcale nie musicie pojawić się osobiście w ogrodzie w Kent. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Pośpieszcie się. Zgłoszenia zbierane są do niedzieli 10 lutego. ZOO w Sydney w Australii również ma zbliżony pomysł. Tam z kolei można wyrazić swoje negatywne uczucia czy emocje i nazwać Ex imieniem węża. O, dokładnie możecie to zrobić TUTAJ.

Źródło: travelandleisure.com

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed