Robert Lewandowski odbiera kolejne i już chyba ostatnie w tym roku trofeum [Imponująca lista]

Po godz. 14 czasu polskiego w Dubaju odbyła się ceremonia wręczenia „Globe Soccer Awards” podczas której napastnik Reprezentacji Polski w piłce nożnej, Robert Lewandowski został piłkarzem 2020 roku.

Polak od wielu miesięcy kolekcjonuje kolejne wywalczone trofea, czuje się wyśmienicie co mogliśmy już zauważyć na samym początku ceremonii jeszcze przed wręczeniem statuetki.

Messi i Ronaldo to do lat jest inna liga. Wiem, co dla nich znaczy, że mogą pochwalić się ciągłością sukcesu. Ale w tym roku to ja mogę ich zaprosić do stołuuśmiechnął się polski piłkarz.

Na scenie podczas panelu dyskusyjnego pojawił się również Cristiano Ronaldo, który wygrał sześć z dziewięciu tych plebiscytów, a sięgał po nie w ostatnich czterech edycjach pod rząd.

Bicie rekordów i utrzymywanie się na szczycie wcale nie jest łatwe. Ale wciąż mi się to udaje. To dzięki kolegom z drużyny. Są świetnimówił CR7.

Robert Lewandowski dużo mówił o ojczyźnie, miłości i szacunku do rodziny i nazwiska. Wspomniał również zmarłego przed laty ojca.

Lista wszystkich laureatów Globe Soccer Awards 2020:

Piłkarz roku: Robert Lewandowski
Klub roku: Bayern Monachium
Trener roku: Hansi Flick
Piłkarz XXI w.: Cristiano Ronaldo
Klub XXI w.: Real Madryt
Trener XXI w.: Josep Guardiola
Agent XXI w.: Jorge Mendes
Nagroda specjalna: Gerard Pique i Iker Casillas
Najlepszy klub Bliskiego Wschodu:
Al Ahly Kair (Egipt)

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed