Silesia Business & Life Golf Cup 2023. Zmagania golfistów na półmetku rywalizacji w letniej odsłonie turnieju

Jesteśmy na półmetku zmagań w letniej odsłonie Silesia Business & Life Golf Cup 2023. 03 czerwca ruszyły turnieje eliminacyjne w Polsce. Kilkuset zawodników podczas 4 turniejów eliminacyjnych gra na czterech polach golfowych, a najlepsi z poszczególnych kategorii otrzymują przepustkę do gry w wielkim finale, który odbędzie się 27 sierpnia na polu Sierra Golf Resort i tam do wygrania wyjątkowe nagrody. Ogłoszona też zostanie z pewnością lista miejsc, w których zawodnicy będą rywalizować w przyszłym sezonie.

Od wielu lat tradycją jest, że rywalizacja na polach golfowych w Polsce poprzedzona jest turniejami zagranicznymi. Z pierwszymi eliminacjami turniej zawitał do Belek. W dniach 15-22 października turniej odbywał się w jednym z najbardziej luksusowych kurortów w Turcji.

W kolejnych odsłonach rywalizacji zagranicznej w styczniu zawodnicy rywalizowali na polach golfowych w Hua Hin w Tajlandii. Zmagania zagraniczne zakończyli pod koniec kwietnia w Belek.

Gt Rent, Połczyńska 95, Warszawa

W tym roku rywalizacja na polach golfowych w Polsce potrwa praktycznie do końca sierpnia. W tegorocznym letnim cyklu golfiści rywalizują na pięciu polach golfowych:

  • 03/04 czerwca Sobienie Królewskie Golf & CC
  • 17/18 czerwca Sierra Golf Resort
  • 22/23 lipca Sand Valley Golf Resort
  • 5/6 sierpnia Mazury Golf& Country Club

FINAŁ 26-27 SIERPNIA SIERRA GOLF RESORT

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy jednego z najpopularniejszych Polaków, biznesmena i filantropa, przyjaciela Polskiego Związku Golfa Klaudiusza Sevkoviča. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu, mody, kultury i telewizji.

Więcej informacji o sezonie letnim znajdziecie na turniejowej stronie oraz na fb turnieju.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed