Odwiedź Sephora Beauty Lab

 

Rusza Sephora Beauty Lab

…traf do miejsca z Twoją receptą na piękno

 Sephora Beauty Lab

Odkoduj przepis na nowy sezon urody! Wejdź do Laboratorium Piękna i weź udział w spotkaniach warsztatowych Sephora Beauty Lab. To bezpłatne, indywidualne konsultacje pielęgnacyjno-makijażowe, testowanie nowości kosmetycznych i malowanie paznokci w trendach – a wszystko to w odstresowującej atmosferze dobrej zabawy i relaksu.

Już 26 lutego ruszają pierwsze spotkania Sephora Beauty Lab!

Gdzie możecie zapoznać się bardzo dokładnie z wybranymi markami Perfumerii Sephora?

  • Warszawa: Klif Warszawa – 26 lutego – 1 marca (w godzinach otwarcia galerii)
    Spotkanie z ekspertami marek: Dior, Estée Lauder, Guerlain, La Prarie oraz Guerlain
  • Wrocław: Galeria Dominikańska – 5-8 marca (w godzinach otwarcia galerii)
    Spotkanie z ekspertami marek: Benefit, Dior, Estée Lauder, Guerlain, Lancomé, Sisley

Sephora Beauty Lab to niepowtarzalna okazja do tego, aby podczas jednej, godzinnej warsztatowej sesji uzyskać profesjonalne, szczegółowe wskazówki związane z pielęgnacjąi makijażem, zadać szczegółowe pytania ekspertom i wypróbować na sobie nowości sezonu – po prostu u progu sezonu poczuć się dobrze we własnej skórze. Sesja z ekspertem jest indywidualna i całkowicie bezpłatna. Serdecznie zapraszam panie do podarowania sobie tej godziny absolutnej przyjemności i oderwania się na moment od codziennych obowiązków

Małgorzata Dzięcielewska, Dyrektor ds. Marketingu Sephora Polska.

[divider]Warto Wiedzieć[/divider]

Sephora, wraz z najlepszymi ekspertami partnerskich marek, od lat pomaga kobietom dobierać pielęgnację oraz makijaż, odpowiadające ich indywidualnym potrzebom.

Z eksperckich spotkań warsztatowych organizowanych przez Sephora w Polsce, skorzystało już ponad 20 000 Polek!

Tej wiosny Sephora zaprasza na nową odsłonę spotkań – Sephora Beauty Lab.  Udział w indywidulanych konsultacjach z ekspertami jest bezpłatny. Podczas spotkań, każda z pań będzie mogła również skorzystać z malowania paznokci w trendach sezonu, otrzyma zestaw spersonalizowanych próbek oraz miłe upominki.Wiosną Sephora Beauty Lab odwiedzi również Kraków, Poznań, Bydgoszcz oraz Katowice. Szczegóły dotyczące tych spotkań znajdziesz na www.sephorapolska.pl

By wziąć udział w spotkaniu, wystarczy umówić się na bezpłatną konsultację przez infolinię Sephora pod numerem telefonu: 801 801 400.

Dla wszystkich uczestniczących w spotkaniach pań, Sephora wraz z parterami przygotowała promocje i upominki.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares