Philips Series 9000: HC9450/15[Ceny]

Maszynki Series 9000 z panelem dotykowym

Nowa maszynka do strzyżenia włosów Philips Series 9000 zapewnia maksymalną precyzję i kontrolę cięcia. Za sprawą cyfrowego sterowania, automatyzacji aż 400 ustawień długości, funkcji pamięci i tytanowym ostrzom oczekiwane rezultaty otrzymasz za każdym razem.

HC9450dSamodzielne strzyżenie włosów wcale nie wymaga specjalnych zdolności fryzjerskich. Z pewnością przyda się jednak trwała i precyzyjna maszynka do strzyżenia, która zapewni oczekiwane rezultaty za każdym razem. Nowa maszynka do strzyżenia włosów Philips Series 9000 z trzema nasadkami grzebieniowymi jest z jednej strony łatwa w obsłudze, a z drugiej dzięki zaawansowanym funkcjom zapewnia maksymalną precyzję i kontrolę cięcia. Sprawdź, a nie pożałujesz!

Dobra maszynka do strzyżenia ma kilkadziesiąt ustawień długości. Doskonała – nawet kilkaset. Maszynka HC9450 posiada aż 400 blokowanych ustawień długości od 1 do 42 mm. Można je dowolnie wybierać i blokować za pomocą panelu dotykowego Digital Swipe. Trzy nasadki grzebieniowe umożliwiają przycinanie na długości od 1 do 7 mm, od 7 do 24mm i od 24 do 42 mm. Można również zdjąć nasadkę i krótko przyciąć włosy na długość 0,5 mm. Dodatkowy silniczek napędza nasadkę grzebieniową i pozwala wybrać długość z dokładnością do 0,1 mm System automatyzacji ustawień długości umożliwia łatwy wybór i zablokowanie wybranej długości, dzięki czemu masz pewność strzyżenia cały czas z wybrana długością i uzyskania za każdym razem takich samych rezultatów.Co ważne, ta inteligentna maszynka do strzyżenia zapamiętuje ostatnią długość strzyżenia i umożliwia zapisanie 3 innych długości dla każdej nasadki grzebieniowej. Wybierz preferowaną długość, następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk pamięci, a maszynka do strzyżenia włosów natychmiast zapisze to ustawienie.

Dzięki zaawansowanej technologii DualCut, czyli połączeniu dwustronnie naostrzonego elementu tnącego i zmniejszonego tarcia, uporasz się z każdym typem włosów.Innowacyjny element tnący został skonstruowany tak, aby obcinać włosy dwa razy szybciej niż zwykłe maszynki do strzyżenia. Maszynka Series 9000 ma też solidną obudowę ze stali szlachetnej, która zapewnia większą pewność i trwałość.Dodatkowo masz do dyspozycji funkcję Turbo

która automatycznie zwiększa prędkość strzyżenia przy kontakcie z grubszymi włosami.

xczcW nowych maszynkach serii 9000 zastosowano tytanowe ostrza. Twardsze od stali, zaawansowane ostrza z tytanu zapewniają najwyższą trwałość. Ponadto ostrza są samoostrzące,co gwarantuje ich długotrwałą skuteczność i wyklucza konieczność konserwacji urządzenia.

Strzyżarki Philips serii 9000 są wygodne w użyciu i oprócz zasilania sieciowego, posiadają możliwość zasilania akumulatorem. Model HC9450 posiada wydajny akumulator, który działa aż 120 min po godzinie ładowania.

[divider]Warto Wiedzieć[/divider]

Philips HC9450/15

Cena: 359zł

 

Wordmark

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed

Shares