Eurowizja 2017: Kasia Moś będzie reprezentowała Polskę [Brawo!]

Pochodząca z Rudy Śląskiej, 30-letnia wokalistka Kasia Moś wygrała krajowe kwalifikacje do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji, który w tym roku odbędzie się w Kijowie. Piosenkarka pokonała 9 pozostałych artystów, w tym m.in. Rafała Brzozowskiego czy Paullę.

Do 3 razy sztuka…

Moś już dwukrotnie próbowała swoich sił w krajowych eliminacjach. Udało się w tym roku. W Eurowizji 2017 wokalistka zaśpiewa piosenkę „Flashlight”.

Posłuchajcie:

Talent ma w genach

Katarzyna Moś jest córką Marka Mosia, dyrygenta zespołu Aukso. Piosenkarka ukończyła szkołę muzyczną im. Fryderyka Chopina w Bytomiu w klasie wiolonczeli i fortepianu. Jest także absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

Nie wszyscy wiedzą, że Kasia była najbardziej rozpoznawana z reklam jednej z sieci telefonii, ale od niedawna próbuje udowodnić swój talent idąc w stronę własnej muzycznej kariery.

Pod koniec 2015 roku wydała płytę, która swoją premierę miała między innymi w naszym dziale Kultury tutaj.

Rok później znalazła się na rozkładówce polskiej edycji czasopisma „Playboy”

Dobrze jest, gdy talent idzie w parze z urodą. Życzymy powodzenia na konkursie Eurowizji no i trzymamy kciuki za sukces Polki.

Źródło: TVP

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed