Silesia Business&Life Golf Cup 2017. Wielki finał przed nami [Zobacz kto zagra]

W dniach 7-8 lipca rozpoczyna się finał polskiego cyklu turniejów golfowych Silesia Business & Life Golf Cup. Golfiści zmierzą się na polu golfowym w Siemianowicach Śląskich.

Turnieje eliminacyjne poprzedzające finał całego cyklu zorganizowano na Gran Canaria w Hiszpanii oraz w Tajlandii.  Zakończyły się sukcesem i tym samym automatycznie pociągnęły za sobą kolejne etapy całorocznych przygotowań do sezonu letniego. Po kilku turniejach na terenie naszego kraju, między innymi pod Warszawą i  w Wejherowie, cykl zakończy się Wielkim Finałem 8 lipca w Siemianowicach Śląskich. Dzień wcześniej będzie można zobaczyć rundę treningową w wykonaniu wielu zawodników obecnych na finale.

Zobaczcie co działo się podczas zawodów golfowych w Wejherowie w ubiegłym roku:

W tym roku pojawimy się na finale i tym samym zobaczycie wyjątkową relację z tego wydarzenia tylko na naszych kanałach.

Oglądaj na żywo finał Silesia Business & Life Golf Cup 2017. Zaobserwuj Żyjesz.pl na Instagramie i Facebooku. Dodaj nas na Snapchacie ZYJESZPL

Na turniejach Silesia Business&Golf zobaczyć do tej pory mogliście takie osobowości jak: Mariusz Czerkawski, Jurek Dudek, Olivier Janiak, Tomasz Iwan, Michał i Mateusz Ligoccy, Cezary Pazura, Radosław Majdan, Radosław Gilewicz, Krzysztof Diablo Włodarczyk, Magda Steczkowska, Marcin Kindla, Rafał Brzozowski, Michał Milowicz, Piotr Świerczewski, Piotr Zelt, Krzysztof Materna, Michał Łasko.

1-8-1-1024x683

Mocna obsada podczas tegorocznego finału Silesia Business&Life Golf Cup 2017

Podczas finału w Siemianowicach Śląskich 8 lipca zobaczycie między innymi jednego z najlepszych polskich hokeistów, aktualnie komentatora hokeja na lodzie, Mariusza Czerkawskiego, byłego piłkarza, obecnie dyrektora sportowego Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, Tomasza Iwana, mistrzów Snowboardu, prywatnie pasjonatów golfa Michała i Mateusza Ligockich, byłego lekkoatletę Marka Plawgo, Szymona Ziółkowskiego, mistrza olimpijskiego w Rzucie Młotem,aktualnie poseł na sejm VII kadencji  no i byłych kadrowiczów Reprezentacji Polski, Radosława Gilewicza czy Piotra Świerczewskiego.

Silesia Business&Life Golf Cup 2017. Wielki finał przed nami…

Dla zwycięzców turniejów eliminacyjnych na polach golfowych First Warsaw Golf i na Sierra Golf Club oraz turnieju finałowego w Śląskim Klubie Golfowym w dniach 7-8 lipca 2017 roku czekają tygodniowe wyjazdy golfowe na Wyspy Kanaryjskie !

Warto Wiedzieć!

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy jednego z najpopularniejszych Polaków, biznesmena i filantropa, przyjaciela Polskiego Związku Golfa Klaudiusza Sevkoviča. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu wspaniałych ludzi świata biznesu, sportu, mody, kultury i telewizji.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed