Ruszyły przygotowania do letniego sezonu golfowego w Polsce [Silesia Business&LiFe Golf Cup 2018]

W styczniu zawodnicy startujący w elitarnych zawodach golfowych Silesia Business&Life Golf Cup 2018 mogli zmierzyć podczas turnieju rozgrywanego w przemiłych okolicznościach przyrody.

Gdy w Polsce walczyliśmy z zimą, Polacy rywalizowali na polach golfowych Mauritiusa wspierając rodaków w odśnieżaniu z pozycji blisko 9 tysięcy km od kraju, ładnie się do nas uśmiechając i …opalając. Zazdrościmy? Nie. Liczymy, że każdy z tych wyjazdów bardzo pozytywnie wpłynie na ich formę, bo szykuje się w Polsce mocny sezon golfowy.

Silesia Business&Life Golf Cup 2018: Jakie plany na majówkę?

Golfiści rozpoczną rywalizację w sezonie letnim od pola golfowego w Ropicach[Czechy], gdzie 18 maja rozegrana zostanie pierwsza letnia edycja i runda kwalifikacyjna do finałów Silesia Business&Life Golf Cup 2018, w pierwszy weekend czerwca zmierzą się na polu golfowym Sierra Golf Club w Wejherowie, zaś rywalizację letnią Silesii zakończą na polu Sand Valley w Pasłęku.

Ruszyły przygotowania do letniego sezonu golfowego w Polsce [Silesia Business&LiFe Golf Cup 2018]

Polscy golfiści szukają pięknych i zarazem wymagających pól golfowych, na których przygotowują się do letniego sezonu golfowego i cyklu turniejów Silesia Business&Life Golf Cup 2018.

W tym roku polskie zmagania poprzedzają zawody rozgrywane na polach golfowych  Wysp Kanaryjskich, Mauritiusu oraz Repuliki Południowej Afryki. Ostatnie przygotowania poza krajem za miesiąc w RPA.

Warto Wiedzieć!

Silesia Business & Life Golf Cup powstał w 2011 roku z inicjatywy jednego z najpopularniejszych Polaków, biznesmena i filantropa, przyjaciela Polskiego Związku Golfa Klaudiusza Sevkowiča. Jest to wydarzenie, które przyciąga w jedno miejsce wielu ludzi świata biznesu, sportu, mody, kultury i telewizji.

Zobaczycie między innymi jednego z najlepszych polskich hokeistów, aktualnie komentatora hokeja na lodzie, Mariusza Czerkawskiego, byłego piłkarza, obecnie dyrektora sportowego Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, Tomasza Iwana, Byłego Reprezentanta Polski w Piłce Nożnej, Radosława Gilewicza, mistrzów Snowboardu, prywatnie pasjonatów golfa Michała i Mateusza Ligockich, byłego lekkoatletę Marka Plawgo, Szymona Ziółkowskiego, mistrza olimpijskiego w Rzucie Młotem.

To również wydarzenie, które daje szansę artystom do zaprezentowania swojej twórczości. W przeszłości podczas finałów Silesia Business&Life Golf Cup śpiewały takie gwiazdy jak Sarsa, Kasia Popowska, Antek Smykiewicz, a swój recital prezentował między innymi Cezary Pazura.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed