Nowe Koncepty Sephora. Zobacz jak zmieniają się Perfumerie [Poznaj nowe możliwości]

Polskie koncepty Sephora przechodzą piękną metamorfozę i zmieniają się dla Was. Pierwsza zmodernizowana perfumeria otworzyła dla Was swoją przestrzeń 23 maja w Galerii Mokotów.  Sephora Make Up Bar czy strefa Beauty Hub to taki wasz drugi dom, w którym nie tylko zadbacie o siebie, ale też będziecie mogły uzyskać pełną wiedzę o produktach, których warto używać. 

Co oferuje Nowy Koncept Perfumerii Sephora w Galerii Mokotów w Warszawie?

  • Sephora Make Up Bar oferuje bezpłatne 15-minutowe metamorfozy nie wymagające wcześniejszych zapisów.
  • Brow Bar Benefit
  • Beauty Hub oferuje kompletne konsultacje pielęgnacyjne
  • personalizacja produktów zakupionych na prezent czyli bezpłatne grawerowanie butelek perfum oraz innych produktów kosmetycznych zakupionych w Sephora – to już niebawem w Perfumeriach

Nowy koncept perfumerii Sephora powstał między innymi w efekcie konsultacji z młodymi konsumentami. Nasi klienci uwielbiają nowości i eksperymentowanie z nowymi lookami oraz technologiami. Dlatego Sephora w nowym koncepcie wraz z Beauty HUB, czyli miejscem, w którym klienci poznają świat piękna, bardzo szybko zdobywa serca odwiedzających nasze perfumerie – mówi Katarzyna Bielecka, dyrektor generalny Sephora Polska.

Trendy w makijażu –  Lato 2018

Perfumeria Sephora w Galerii Mokotów to bogactwo marek makijażowych dostępnych na wyłączność w sieci, takich jak: Zoeva, Huda Beauty, Becca, Too Faced, czy kultowa Kat von D Beauty. Miłośnicy naturalnych składników znajdą w niej także serię marek i produktów pielęgnacyjnych pełnych natury – w tym nowe, długo oczekiwane, trendy marki takie jak Youth to the People czy Boscia. W perfumerii zadebiutuje również długo oczekiwana przez klientów, pielęgnacyjna marka Orlane.

Więcej informacji o Perfumerii znajdziecie tutaj

 

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed