Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Producent filmowy, założyciel Watchout Studio miał 39 lat [Wspomnienie]

Po 4 dniach poszukiwań odnaleziono Piotra Woźniaka-Staraka. Nie żyje. Rano płetwonurkowie z grupy poszukiwawczej wyłowili z jeziora Kisajno jego ciało. Był poszukiwany od niedzieli, kiedy to pływał nocą po jeziorze i wypadł z łodzi motorowej.

W czwartek, w piątej dobie poszukiwań, niespełna godzinę po wznowieniu akcji informację o odnalezieniu ciała i tym samym zakończeniu akcji poszukiwawczych jako pierwszy przekazał wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński.

Nieco później już oficjalnie Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie podała informację o potwierdzeniu identyfikacji poszukiwanego mężczyzny.

Piotr Woźniak-Starak to znany producent filmowy. Odpowiadał za produkcję m.in. filmów „Bogowie” i „Sztuka kochania: historia Michaliny Wisłockiej”.  Był założycielem Watchout Studio, która zajmowała się produkcją filmową i reklamową. Wprowadził do polskiego kina powiew świeżości i standardy produkcji amerykańskiej.

Prywatnie był mężem Agnieszki Woźniak-Starak i synem z pierwszego małżeństwa Anny Woźniak, która wraz z mężem Jerzym Starakiem zarządza największą polską firmą farmaceutyczną, Polpharmą. Matka Piotra Woźniaka-Staraka, Anna Woźniak-Starak jest restauratorką i kolekcjonerką sztuki. Osobiście prowadzi firmę Belvedere Łazienki Królewskie z ekskluzywną restauracją Belvedere.

Nie chcesz przegapić ciekawych informacji? Zaobserwuj Żyjesz.pl na  Instagramie  i Facebooku. Oglądaj nas na Instastories.

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed