Łódź. Koncert „Artyści przeciw Nienawiści” odbędzie się w Atlas Arenie [Szczegóły]

27 lutego 2019 roku odbędzie się koncert „Artyści przeciw nienawiści”. Poznaliśmy właśnie ceny biletów wydarzenia organizowanego przez Dorotę „Dodę” Rabczewską.

Doda poruszona szerzącą się mową nienawiści, agresją, która przyczyniła się do tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Śp. Pawła Adamowicza, postanowiła wyjść z inicjatywą zorganizowania koncertu. Tak zrodził się pomysł wydarzenia pod nazwą „Artyści przeciw nienawiści”. Na apel piosenkarki odpowiedziało kilkudziesięciu artystów, którzy zdecydowali się wziąć udział w widowisku.

Bilety są dostępne w internecie, chociaż tak naprawdę nie chcielibyśmy nazywać tego „biletem”, a „cegiełką” na organizację całego przedsięwzięcia w kwocie 50 zł. Umożliwia ona wejście na teren Atlas Areny i skorzystania ze wszystkich atrakcji – powiedziała w rozmowie z „Party” Agnieszka Hyży, rzecznik prasowy wydarzenia.

Łódź. Koncert „Artyści przeciw Nienawiści” odbędzie się w Atlas Arenie. Kto wystąpi?

Z tego co już wiemy na scenie mają pojawić się Katarzyna Nosowska, Justyna Steczkowska Ewelina Lisowska, Margaret, Sarsa, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Mela Koteluk, zespół Bajm, Michał Szpak, Quebonafide. Udział w wydarzeniu zadeklarowały także Magda Gessler i Basia Kurdej-Szatan.

Warto też dodać, że ten koncert według organizatorów ma być miejscem, w którym wszyscy się zjednoczą. Niestety podziały w środowisku muzycznym również są widoczne i z zaproszenia wzięcia udziału w tym wydarzeniu zrezygnowała Edyta Górniak czy Agnieszka Chylińska i tego nie krytykujemy. Mamy prawo do własnego zdania i wyrażania opinii.

z24412138Q

fot. Materiały prasowe

Komentarze

comments

No Comments Yet

Comments are closed